investavimas i nekilnojama turta

Vos už 8 kilometrų nuo Trakų miesto centro, pradedama vystyti 30 individualių namų gyvenvietė „Green Valley“. Naujai vystomame projekte gyventojams bus siūloma gyventi poilsio rėžimu, mėgaujantis gamta bei kartu esančia draugija. Kad poilsis būtų pilnavertis ir nereikėtų savaitgaliui atvykus užsiimti ūkio bei sodo darbais, visi turės galimybę užsisakyti kompleksines sodybos priežiūros paslaugas už santykinai nedidelį periodinį mokestį. Visais pagrindiniais darbais, tokiais kaip žolės pjovimas, sniego kasimas, techninė priežiūra bus pasirūpinta. Projekto vystytojas planuoja turėti pastovius, ekologiškų maisto produktų tiekėjus, kurie reguliariai į gyvenvietę atveš šviežiai spausto sūrio, naminių kiaušinių ar net gardžiai kvepiančios naminės duonos.

Gyvenvietėje bus įsteigta namų savininkų bendrija. Organizuojamos pagrindinės administravimo ir teritorijos priežiūros (periodinio teritorijos tvarkymo, sniego kasimo, miško tvarkymo ir pan.) Naujas gyvenamųjų namų rajonas kuriamas Trakų rajone, netoli Dobilių gyvenvietės. Didžiausias šios vietos privalumas yra miškai ir aplink Trakus esantys net 5 dideli ežerai. Nors naujoji gyvenvietė kuriama gamtos prieglobstyje, keliai vedantys iki jos žiemą yra valomi. Netoli kuriamos „Green Valley“ gyvenvietės formuojamas didžiausias Lietuvoje vynuogynas, kuris turės atskiras poilsio bei pramogų erdves. Pradėjus nokti pirmosioms vynuogėms, vynuogynas kvies slėnio gyventojus bei visus norinčius atvykti ir pagal senąsias vynuogių tradicijas pasigaminti skanaus vynuogių gėrimo.

Šioje gyvenvietėje bus statomi „Framels“ sistemos moduliniai namai. Tokie namai ne tik greitai pastatomi, bet ir yra funkcionalūs, greitai pritaikomi prie besikeičiančių šeimos poreikių. Jaunai šeimai įsigijus nedidelį namą ir vėliau šeimai pagausėjus, nereikės pirkti erdvesnio būsto – užteks pristatyti papildomą modulį ir taip namai taps erdvesni. Moduliniai namai atitinka energetinio naudingumo A + klasės pastatams keliamus reikalavimus. Namuose bus įrengta ekologiška ir ekonomiška šildymo sistema.

„Green Valley“ patenka į teritoriją, kur jaunos šeimos įsigydamos pirmą būstą, galės pasinaudoti valstybės teikiama subsidija. Tai gera žinia, svajojantiems apie galimybę nuolatinį būstą įsigyti gamtos apsuptyje.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.