investavimas i nekilnojama turta

Pušų ošimas, žolės ir gėlių kvapas, besiverždamas pro pravirą langą kutena uoslę, kol jūs dirbate savo jaukių namų darbo kambaryje. Akys, pailsėdamos nuo ekrano, klajoja po išpuoselėtą veją ir medžių viršūnes. Ar norėtumėte tokio idiliško gyvenimo? Neabejojame, kad bent retkarčiais apie tai pasvajojate. O kodėl nepavertus viso to realybe?

Juk vis daugiau žmonių nuosavuose namuose įsirengia darbo kambarį, pritaikytą nuotolinei veiklai. Akivaizdu, kad namų, su atskiru darbo kambariu, paklausa šiuo metu ypatingai didelė. O jei būtų galimybė nuosavą darbo kambarį turėti prie miško arba ant ežero kranto, ką pasirinktumėte?

LINI nekilnojamojo turto vystymo grupė akcentuoja, jog ekonomišką, naujos statybos A+ energetinės klasės namą kurortiniame Trakų regione galima nusipirkti ir už 39 000 eurų. Todėl tai ne tik reali svajonė, bet ir praktiška investicija į savo bei vaikų ateitį.
Išsiilgusiems miško – „Green Valley“ namai su ypatingu vaizdu pro langus. Turbūt sutiksite, kad malonūs gamtos vaizdai, tyla ir pro langą dvelkiantis miško kvapas kur kas labiau motyvuoja bei įkvepia darbams nei šaltos biuro sienos, gatvėje dūzgiantys automobiliai ir įsitempę kolegų veidai? Galbūt ir nepavyktų visą laiką dirbti iš namų, tačiau iš sodybos visuomet grįžtumėte kupini jėgų, entuziazmo ir noro dalintis naujomis idėjomis. Štai tokią galimybę suteikia individualių namų gyvenvietė „Green Valley“ įsikūrusi 8 km nuo Trakų ir 35 km nuo Vilniaus.

„Pakrantės namai“ – negalintiems gyventi be vandens pramogų
Jeigu turėtumėte galimybę dirbti iš namų, esančių ant ežero kranto, turbūt mielai juose užsiimtumėte savo veikla ne tik karantino metu, tiesa? O pamėginkite įsivaizduoti, kad vasarą, vos tik įsigeidę galite eiti maudytis į ežerą, žiemą – čiuožinėti ant ledo, o visus metus – žvejoti. Puiku, tiesa? Tačiau dalis žmonių mano, jog įsigyti nekilnojamą turtą su namų valda naujame rajone labai brangus malonumas, o pigesnis variantas galėtų būti tik sena, apleista sodyba. „LINI Property Development ventures“ vystomas projektas Trakų rajone paneigia šias dvejones ir įrodo, kad galima įsigyti modernų, A+ energetinės klasės namą su visais komunaliniais patogumais už prieinamą kainą (nuo 69 000 eurų).

Visa tai ne pasakos iliustracija, o realybė, kurią galite susikurti ir jūs, jei tik nuspręsite. Dabar tam palankiausios kainos.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/ka-rinktumetes-tureti-darbo-kambari-misko-slenyje-ar-ant-ezero-kranto-973-1304832

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.