Strateginė vieta verslui: Kodėl „Lini namų“ komercinės patalpos yra būtent tai, ko jums reikia

Norite, kad jūsų verslas klestėtų? Didelę įtaką tam turi verslo lokacija. Šiuo metu „Lini namai“ gali pasiūlyti išskirtines komercines patalpas tiek Vilniuje, tiek atostogautojų pamiltoje Palangoje.


„UP home“ projekte rasite būtent tai, ko Jums reikia. Visų pirma, šio projekto vieta – didelis privalumas. Komercinių patalpų dydžiai šiame projekte varijuoja nuo kiek daugiau nei 37kv.m. iki beveik 40 kv.m. Šis projektas yra įsikūręs Žvėryne, tad jūs būsite patogiai pasiekiami iš bet kurios miesto dalies. Šios erdvės yra puikiai pritaikytos įvairių sektorių verslams, skatindamos tiek kūrybinį, tiek strateginį augimą.
Tačiau mes turime pasiūlymą ir tiems, kurie ieško komercinių patalpų ne tik Palangoje, bet ir žmonių pamiltoje Palangoje. „Pajūrio loftai“ pristato investicinį projektą: 250 kv.m. patalpos, kurios gali būti pritaikytos iki 5 skirtingų erdvių. Tai – puiki galimybė diversifikuoti jūsų investicijas ir padidinti grąžą.
Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir leiskite „UP home“ bei „Pajūrio loftų“ projektams prisidėti prie jūsų verslo plėtros!
Saulius Strazdas
Pardavimų vadovas
Mob.: +370 687 57490
Email: pardavimai@lini.lt

 

Būsto pirkimas – kokios rinkos tendencijos vyrauja dabar?

Ar dabar tinkamas laikas įsigyti nekilnojamąjį turtą? Gal jau pirkti ar dar palaukti? Nekilnojamojo turto vystymo įmonė „LINI namai“ ir RATO kredito unija atkreipia dėmesį į pagrindinius veiksnius, kurie labiausiai ir lemia būsto pirkimo sprendimus.

• Palūkanos. Ekspertai prognozuoja, kad palūkanų normų mažėjimas antroje metų pusėje gali paskatinti pirkėjus imtis veiksmų.
• Ekonomikos stabilizacija. Prognozuojamas darbo užmokesčio augimas ir infliacijos stabilizacija suteikia pirkėjams didesnį finansinį pasitikėjimą.
• Racionalus būsto pasirinkimas. Rinka siūlo įvairių poreikių atitinkančius būstus, leidžiančius pirkėjams rasti optimalų variantą.
• Finansinės konsultacijos. Profesionalios finansų konsultacijos yra būtinos norint objektyviai įvertinti galimybes ir pasirinkti tinkamiausią finansavimo strategiją.
Nekilnojamojo turto vystytojai pabrėžia, kad šiuolaikiniai būsto pirkėjai aktyviai ieško ne tik inovatyvių ir tvarių sprendimų savo būstuose, bet ir vertina gyvenimo kokybę bei bendruomeniškumą.
Vis dėlto, nepaisant aukštų lūkesčių, prieinamumas ir lanksčios finansavimo sąlygos išlieka lemiami veiksniai, skatinantys pirkėjus priimti sprendimą įsigyti būstą.
Kviečiame dėl būsto paskolos pasikonsultuoti su RATO specialistais čia, o dėl išskirtinių NT vystymo projektų susisiekti su „LINI namai“ ekspertais čia.
nauji kotedzai pilaiteje

Nauji A++ kotedžai Pilaitėje – Pradedami darbai „Pretorijaus namai“ projekte

Pradedami statybos darbai „Pretorijaus namai“ projekte. Šis projektas, strategiškai pasirinktoje M. Pretorijaus gatvėje, Pilaitės mikrorajone, numatytas įgyvendinti per tris etapus.

„LINI namai“ pristato vystomą išskirtinį kotedžų kvartalą, kurio pirmasis etapas žada aštuonis kotedžus, o vėlesni etapai – tolesnį aštuonių namų plėtojimą.

Išskirtinė lokacija

Projekto „Pretorijaus namai“ geografinė padėtis pasižymi išvystyta infrastruktūra ir gamtos artumu. Ši unikali vieta, greta žaliosios zonos ir Gėžulės ežero, suteikia būsimiems gyventojams retą galimybę gyventi harmonijoje su gamta, neatsisakant miesto patogumų.

Kartu su projektu įgyvendinamos ir papildomos patogumų sistemos, tokios kaip antžeminės stovėjimo aikštelės ir aptverta teritorija, užtikrinanti gyventojų saugumą bei privatumą. „LINI namai“ įsipareigoja kurti ne tik estetiškai patrauklią, bet ir funkcionalią bei saugią gyvenamąją aplinką.

Erdvūs namai visai šeimai

Kiekvienas 80 kvadratinių metrų ploto kotedžas yra projektuotas su dėmesiu iki mažiausių smulkmenų, siekiant užtikrinti aukščiausią gyvenimo kokybę ir komfortą. Būsimi gyventojai galės rinktis iš 1,5 arba 2,5 arų sklypų, kurie leis mėgautis ramybe nuosavoje terasoje.

 

Dėl išsamesnės informacijos ar susitarimo dėl projekto apžiūros, kviečiame kreiptis tiesiogiai:

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

Mob.: +370 687 57490

Email: pardavimai@lini.lt

Prie Žvėryno bus statomas daugiabučių kvartalas

Netoli prekybos centro „Panorama” augantis naujas daugiabučių kvartalas „UP home“ per artimiausius metus pavers šį projektą geidžiamiausia lokacija ieškantiems namų balanso tarp miesto ir gamtos.

„Jau ilgą laiką pastebimas išaugęs poreikis gyventi arčiau gamtos – miestiečiai vis dažniau atsisako gyventi taip vadinamose „betono džiunglėse” ir renkasi daugiau natūralios aplinkos elementų turinčius objektus”,- sako naują daugiabučių projektą „UP Home“ kuriančios NT vystymo bendrovės LINI direktorius Rolandas Vasiliauskas
Plačiau apie projektą skaitykite čia

Palangoje pradedami „Pajūrio loftų“ vidaus apdailos įrengimo darbai

Pirmiesiems gyventojams jau nusipirkus ir pradėjus įsirenginėti savo pajūrio namus, „Lini namai“ pradeda ir likusių loftų ir apartamentų įrengimą.

„Industrinį pastatą pavertėme šiuolaikiškais apartamentais, skirtais poilsiui. Viską įrenginėjome naujai, bet palikome keletą senų elementų. Išardžius stogo konstrukcijas, atsivėrė vidinis kiemas, kuriame loftai turės apželdintas terasas, viduryje trykš fontanėlis. Apartamentų lubų aukštis 6 m, įspūdingos 4,8 m aukščio vitrinos, medžiagų kokybei netaupėme“, – pasakoja „Lini“ grupės vadovas Rolandas Vasiliauskas.

Mūsų vizija – jog tai būtų ne tik jūsų namai, bet ir patogios darbo ir poilsiavimo erdvės. R.Vasiliausko teigimu, ne tik pastatas yra nestandartinis, bet ir kiekvienas apartamentų savininkas savo būstą įsirenginėja kūrybiškai – gali daryti ką nori, erdvė milžiniška, negalima ardyti tik tam tikrų konstrukcijų: „Tai laisvas projektas laisviems, kūrybiškiems žmonėms.“

Palangoje lankotės retai, bet norėtumėte apsistoti modernioje ir stilingoje vietoje šalia jūros? Nesijaudinkite, jau nuo ateinančio vasaros sezono „Pajūrio loftai“ bus prieinami ir trumpalaikei nuomai! Sekant Ispanijos, Italijos pavyzdžiu, bus paskirtas vienas administratorius, kuris galės pasirūpinti apartamentų nuoma tuo metu, kai namų savininkai neatostogaus Palangoje ir norės juos išnuomoti kitiems.

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.