Aštuonių hektarų laukas vis labiau tampa patrauklia gyvenviete, esančia vos už 6 kilometrų nuo Vilniaus centro. „Kalnėnų slėnis“ kuriamas etapais, formuojant uždaro tipo kotedžų kvartalus iš 12-30 namų.

Pilnai apgyvendinus I-III etapus, pradėtos jau IV etapo statybos. Pirmuoju, ketvirtojo, etapo metu bus pastatyta 14 kotedžų.

Laikantis projekto tęstinumo, visi „Kalnėnų slėnyje“ statomi kotedžai yra yra kiek daugiau nei 100 kv. m ploto – suprojektuota galvojant apie patogų gyvenimą juose 4–5 asmenų šeimai. Vienas didžiausių šio projekto privalumų – dvibučiai kotedžai. Tai leidžia šeimai susikurti kur kas didesnį privatumą nei gyvenant daugiabučiame kotedže. Dar vienas išskirtinumas – kiekvienam gyventojui priklauso apie 2,88 arų sklypas, kuriame galima susikurti jaukią asmeninę erdvę.
Kiekvienai šeimai priklauso net po dvi parkavimo vietas antžeminiame parkinge, taip pat naujakuriai iškart gauna ir sutvarkytą infrastruktūrą. Pasibaigus statybos darbams, bus suprojektuota rekreacinė ir poilsio zonos.

„Kalnėnų slėnyje“ jau gyvenančios šeimos džiaugiasi, kad čia galima gyventi beveik miesto centre ir tuo pačiu gamtos prieglobstyje.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS

NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

+370 655 01 019

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2020. Visos teisės saugomos.