Norite, kad jūsų verslas klestėtų? Didelę įtaką tam turi verslo lokacija. Šiuo metu „Lini namai“ gali pasiūlyti išskirtines komercines patalpas tiek Vilniuje, tiek atostogautojų pamiltoje Palangoje.


„UP home“ projekte rasite būtent tai, ko Jums reikia. Visų pirma, šio projekto vieta – didelis privalumas. Komercinių patalpų dydžiai šiame projekte varijuoja nuo kiek daugiau nei 37kv.m. iki beveik 40 kv.m. Šis projektas yra įsikūręs Žvėryne, tad jūs būsite patogiai pasiekiami iš bet kurios miesto dalies. Šios erdvės yra puikiai pritaikytos įvairių sektorių verslams, skatindamos tiek kūrybinį, tiek strateginį augimą.
Tačiau mes turime pasiūlymą ir tiems, kurie ieško komercinių patalpų ne tik Palangoje, bet ir žmonių pamiltoje Palangoje. „Pajūrio loftai“ pristato investicinį projektą: 250 kv.m. patalpos, kurios gali būti pritaikytos iki 5 skirtingų erdvių. Tai – puiki galimybė diversifikuoti jūsų investicijas ir padidinti grąžą.
Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir leiskite „UP home“ bei „Pajūrio loftų“ projektams prisidėti prie jūsų verslo plėtros!
Saulius Strazdas
Pardavimų vadovas
Mob.: +370 687 57490
Email: pardavimai@lini.lt

 

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.