Ar dabar tinkamas laikas įsigyti nekilnojamąjį turtą? Gal jau pirkti ar dar palaukti? Nekilnojamojo turto vystymo įmonė „LINI namai“ ir RATO kredito unija atkreipia dėmesį į pagrindinius veiksnius, kurie labiausiai ir lemia būsto pirkimo sprendimus.

• Palūkanos. Ekspertai prognozuoja, kad palūkanų normų mažėjimas antroje metų pusėje gali paskatinti pirkėjus imtis veiksmų.
• Ekonomikos stabilizacija. Prognozuojamas darbo užmokesčio augimas ir infliacijos stabilizacija suteikia pirkėjams didesnį finansinį pasitikėjimą.
• Racionalus būsto pasirinkimas. Rinka siūlo įvairių poreikių atitinkančius būstus, leidžiančius pirkėjams rasti optimalų variantą.
• Finansinės konsultacijos. Profesionalios finansų konsultacijos yra būtinos norint objektyviai įvertinti galimybes ir pasirinkti tinkamiausią finansavimo strategiją.
Nekilnojamojo turto vystytojai pabrėžia, kad šiuolaikiniai būsto pirkėjai aktyviai ieško ne tik inovatyvių ir tvarių sprendimų savo būstuose, bet ir vertina gyvenimo kokybę bei bendruomeniškumą.
Vis dėlto, nepaisant aukštų lūkesčių, prieinamumas ir lanksčios finansavimo sąlygos išlieka lemiami veiksniai, skatinantys pirkėjus priimti sprendimą įsigyti būstą.
Kviečiame dėl būsto paskolos pasikonsultuoti su RATO specialistais čia, o dėl išskirtinių NT vystymo projektų susisiekti su „LINI namai“ ekspertais čia.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.