Ar svajojate apie nuosavą būstą, bet turite daug neatsakytų klausimų? „LINI namai” ir RATO kredito unija šiandien sujungia savo žinias ta, kad atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su naujų namų įsigyjimu.


  • Kiek galima pasiskolinti?

Pirmas patarimas – naudokite kredito skaičiuokles, kad sužinotumėte preliminarią galimą paskolos sumą, atsižvelgiant į jūsų pajamas ir išlaidas. Vėliau, sužinoję tikslią būsto, kurį norite įsigyti, vertę, susitarkite dėl susitikimo su mūsų RATO kredito unijos specialistais. Jie padės nustatyti maksimalią paskolos sumą, atsižvelgiant į jūsų finansinę padėtį.

  • Kokia bus palūkanų norma ir kiti mokesčiai?

Labai rekomenduojame susisiekti su keliais skolintojais ir palyginti jų pasiūlymus, kad rastumėte geriausią variantą jums. Nuo to priklausys ir palūkanų normos bei kiti mokesčiai.

  • Kaip galiu žinoti, kad išsirinkau tinkamą būstą?

Suprantame, kad būsto įsigyjimas yra didelis sprendimas. Todėl mūsų pardavimų ekspertai čia yra tam, kad padėtų jums rasti jūsų svaonių namus, kurie ne tik išpildytų visus jūsų norus, bet ir tilptų į jūsų finansinius rėmus.

  • Per kiek laiko gausiu paskolą?

Dažniausiai sprendimą dėl paskolos išgirsite per savaitę. Vis dėlto, paskolos įforminimo procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, priklausomai nuo įvairių veiksnių. Mūsų komanda ir kredito unijos specialistai dirbs kartu, kad procesas vyktų kuo sklandžiau ir greičiau.

  • Ar galima derėtis dėl būsto kainos?

Jei norite specifinių namų išplanavimo pakeitimų ar sujungti kelis butus dėl didesnio namų ploto – kaina visada gali būti derinama.

Kviečiame dėl būsto įsigyjimo finansinių klausimų pasitarti su RATO specialistais čia , o dėl Jūsų namų paieškos – su „LINI namai“ ekspertais čia.

 

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.