investavimas i nekilnojama turta

Vis dažniau žmonėms ieškant ramybės, gamtos, bet tuo pačiu ir patogaus susisiekimo su miesto centru, strategiškai patogioje vietoje, netoli Vilniaus ir šalia ežero pradėta vystyti naujų gyvenamųjų namų gyvenvietė „Pakrantės namai“. Čia rasite tyrą orą, ramybę ir gamtos globą, nuošaly paliekant miesto triukšmą bei taršą.

„Pakrantės namai“ kuriami žmonėms, mėgstantiems gamtos teikiamą ramybę, vandenį bei vandens pramogas. Vos už 300 metrų nuo kuriamos gyvenvietės yra „Šventininkų“ ežeras. Gyvenimas čia gali priminti gyvenimą atostogų ritmu: maudynės ežere, ryto mankšta ar joga ant irklentės, romantiškas pasiplaukiojimas valtimi ar baidare ir dar daug kitų pramogų. Patirtos akimirkos bus vertos nuotraukos, kuriomis norėsis dalintis su draugais socialiniuose tinkluose.

Projektas „Pakrantės namai“ – uždaras privačių 73 sklypų kvartalas gamtos apsuptyje, netoli Vilniaus miesto. Tai vieta, kurią nuo Vilniaus centro skiria vos 20 kilometrų kelio. Ši nauja gyvenvietė suformuota vaizdingoje ir ramioje vietoje, pasižyminčioje puikiu reljefu.

Gyvenvietėje suformuotos įvairaus dydžio namų valdos – tad kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį sklypą savo svajonių namui.

„Pakrantės namai“ patenka į teritoriją, kur jaunos šeimos įsigydamos pirmą būstą, galės pasinaudoti valstybės teikiama subsidija.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.