investavimas i nekilnojama turta

,,Gal tai pasirodys keista, kad mes pradedame apie tai kalbėti šiuo metu, tačiau ši no-touch  idėja LINI grupės vieno iš steigėjų planuose jau nuo 2017 metų, kuomet buvo kuriama visa biuro aplinkos valdymo sistema.“  R. Vasiliauskas – šios biurų valdymo koncepcijos kūrėjas, pastarąją vadina tiesiog: „tai ko reikia aplinkai“. LINI no-touch technologija bus išbandyta naujame LINI grupės biurų projekte Li12, kurį planuojama pradėti statyti dar 2021 metų vasarą.

Naujas biurų pastatas bus statomas Linkmenų g. 12 Vilniuje. Tai tikrai bus vienas moderniausių ir šiuolaikiškiausių biurų pastatų Lietuvoje, kurį papildys „no-touch“ sistema.

„No-touch“ tai ne tik icloud duomenų bazės, duomenų apdorojimai, skaitmenizuoti užsakymai, skaitmeniniai pinigai ar mobiliųjų rpgramėlių naudojimas, pagrindinės priemonės išpildančios šios technologijos funkcijas yra kalbos ir veido atpažinimas bei bekontakčių valdymo sistemų sujungimas į vieningą biuro pastato naudojimo ir valdymo sistemą. „No-touch“ bet kuriame etape, leis naudoti ne tik pastato valdymo sistemas ar funkcijas, neliečiant paviršių ir nespaudžiant ekranų, bet ir sujungs esamą valdymo sistemą su išorinėmis, tokiomis kaip užsakymų pateikimai, vieningos sąskaitos. Išsikviesti liftą ir nurodyti norimą aukštą, bus galima balsu, o nuolatiniams biuro darbuotojams – be jokių veiksmų.

Mes suprantame technologijų svarbą ir siekiame jas nuolat vystyti, todėl tikime, kad ši sistema tikrai bus naudinga mums ir kitiems vartotojams – teigia. R. Vasiliauskas.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.