balzeko teniso akademijos statybos ir vystymas

Jau netrukus Vilniaus miestas bus dar patrauklesnis pasaulinei teniso bendruomenei.

Pritarta modernaus sporto komplekso statyboms ir vystymui – Balžeko teniso akademijai Kalnėnuose. Nekantraudami laukiame naujų darbų pradžios, kuri mums, kaip vystytojui, bus tęstinumas tęsiant bendrus darbus su BALZEKAS TENNIS Academy.

Plečiant veiklą, akademijos koncepcija išlieka ta pati – būti pasiekiamais teniso bendruomenei atskirais filialais. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tai pavyksta. Šiuo metu LINI komanda rūpinasi teniso bazės ir paslaugų komplekso vystymu pajūryje, kuris jau netrukus atvers duris ir pradedame pasiruošimo darbus naujo projekto vystymui Kalnėnuose. Vilniuje tai jau bus ketvirtoji Balžeko teniso akademija.

Kalnėnų sporto miestelis pasiūlys daug paslaugų susijusių su sportu, atskiromis sporto veiklų akademijomis. Sporto komplekse įsikurs restoranai, programavimo mokyklos. Čia bus teikiamos apgyvendinimo paslaugos ir numatyta jauki erdvė darbo ofisams.

Dėkojame BALZEKAS TENNIS Academy už pasitikėjimą LINI komanda. Tariame ačiū architektams „Studija 501“ komandai už bendrą, darnų darbą kuriant šį nuostabų projektą.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.