investavimas i nekilnojama turta

Dažno žmogaus svajonė – gyventi nuosavame name. Name kuriame yra vietos visiems šeimos nariams. Name su erdvia terasa ir nuosavu žemės sklypu. Taip žmonės įsivaizduoja savo būsimus namus.

Pasitaiko atveju, kai žmonės peržiūrėję visus nekilnojamo turto skelbimus, neranda sau tinkančio namo, nes netinka vieta ar nepatinka namo projektas. Tuomet kyla noras namą pasistatyti pačiam.

Nekilnojamo turto vystytojas LINI namai, kviečia namus statyti kartu. Viskas paprasta: vystytojas pasiūlo puikius namų valdos sklypus gamtos apsuptyje ir įvairius poreikius atitinkančius namų projektus, o jums lieka tik pasirūpinti savo statybininkų komanda.

Išsirinkite sklypą iš mūsų vystomų projektų
Jei esate gamtos žmogus ir norite įsikurti kiek atokiau nuo Vilniaus miesto centro, nekilnojamo turto vystytojas LINI namai, siūlo rinktis sklypus PAKRANTĖS NAMAI ir GREEN VALLEY projektuose.

PAKRANTĖS NAMAI, tai naujas individualių A++ energetinės klasės namų kvartalas, Šventininkų ežero pakrantėje. Vilniaus pašonėje vystomas projektas, labiausiai žavi tuos, kurie neabejingi vandens pramogoms ir mėgsta ramybę. Šiame kvartale kuriasi įvairaus amžiaus žmonės, pastoviam gyvenimui, kuriems svarbus geras susisiekimas su Vilniaus miesto centru.

Tuo tarpu GREEN VALLEY vystomą projektą, žmonės labiau vertina kaip antrus namus, skirtus poilsiui ir buvimui natūralioje gamtoje. GREEN VALLEY įsikūręs pačiame gamtos prieglobstyje – kurortiniame Trakų rajono žaliajame slėnyje. Didžiausias šios vietos privalumas – miškai ir aplink Trakus esantys 5 dideli ežerai. Artimiausias vandens telkinys vos už vieno, o Galvės ežeras – už 5 kilometrų. Nors naujoji gyvenvietė kuriama gamtos prieglobstyje, keliai vedantys iki jos yra prižiūrimi ir valomi.

Pristatykite savo namo viziją arba išsirinkite namo projektą iš vystytojo
Išsirinkus namų valdos sklypą iš LINI namai vystomų projektų, pasiūlysime turimus, standartinius kiekvieno projekto namus. Juos esant poreikiui, galėsime perprojektuoti pagal jūsų pageidavimus.

Pasirūpinsime namo projektu, statybų leidimu ir komunikacijomis
Apsisprendus kaip turi atrodyti svajonių namas, pasirūpinsime namo projektu ir statybų leidimo gavimu. LINI namai, kaip projekto vystytojas, pasirūpins visomis komunikacijomis, kad gyvenimas naujuose namuose būtų komfortiškas ir malonus.

Į sklypą įleiskite savo statybų komandą
Užbaigus visus paruošiamuosius darbus, į statybų aikštelę pakviesime jūsų pasirinktą statybininkų komandą. Taip prasidės jūsų namų statybos.

Turėdami daugiau kaip dešimties metų patirtį nekilnojamo turto vystymo srityje, nepaliksime jūsų vienų nė viename etape. Pasitelkdami savo ilgametę patirtį ir sukauptas žinias, patarsime ir padėsime visais jums aktualiais klausimais. Statykime namus kartu.

 

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.