Pirmiesiems gyventojams jau nusipirkus ir pradėjus įsirenginėti savo pajūrio namus, „Lini namai“ pradeda ir likusių loftų ir apartamentų įrengimą.

„Industrinį pastatą pavertėme šiuolaikiškais apartamentais, skirtais poilsiui. Viską įrenginėjome naujai, bet palikome keletą senų elementų. Išardžius stogo konstrukcijas, atsivėrė vidinis kiemas, kuriame loftai turės apželdintas terasas, viduryje trykš fontanėlis. Apartamentų lubų aukštis 6 m, įspūdingos 4,8 m aukščio vitrinos, medžiagų kokybei netaupėme“, – pasakoja „Lini“ grupės vadovas Rolandas Vasiliauskas.

Mūsų vizija – jog tai būtų ne tik jūsų namai, bet ir patogios darbo ir poilsiavimo erdvės. R.Vasiliausko teigimu, ne tik pastatas yra nestandartinis, bet ir kiekvienas apartamentų savininkas savo būstą įsirenginėja kūrybiškai – gali daryti ką nori, erdvė milžiniška, negalima ardyti tik tam tikrų konstrukcijų: „Tai laisvas projektas laisviems, kūrybiškiems žmonėms.“

Palangoje lankotės retai, bet norėtumėte apsistoti modernioje ir stilingoje vietoje šalia jūros? Nesijaudinkite, jau nuo ateinančio vasaros sezono „Pajūrio loftai“ bus prieinami ir trumpalaikei nuomai! Sekant Ispanijos, Italijos pavyzdžiu, bus paskirtas vienas administratorius, kuris galės pasirūpinti apartamentų nuoma tuo metu, kai namų savininkai neatostogaus Palangoje ir norės juos išnuomoti kitiems.

Parašykite komentarą

SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ PROJEKTAIS?

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS RINKTIS NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

APLANKYKITE

Vystome išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus, kuriuose apsistoję žmonės jaustųsi ypatingai.

ADRESAS:

Mėnulio g. 11 (8 aukštas)
LT-04326 Vilnius

Telefonas:

SUSIEKITE

Gyvenamojo turto vystymas
Komercinio turto vystymas
Projektų valdymas
Nekilnojamojo turto valdymas
Investiciniai projektai
investavimas i nekilnojama turta

Saulius Strazdas

Pardavimų vadovas

PARAŠYKITE

    © 2022. Visos teisės saugomos.